Korytowanie pod parkingi, drogi i chodniki – co to dokładnie znaczy - foto

Korytowanie pod parkingi, drogi i chodniki – co to dokładnie znaczy?

Odpowiednie przygotowanie gruntu do dalszych działań, takich jak układanie kostki, to etap, którego pominąć nie można. W innym razie efekt końcowy może być daleki od ideału. Dlatego jeśli masz w planach wykonanie parkingu, drogi, a nawet przydomowego chodnika, pamiętaj o tym, jak ważne są prace ziemne. Miej też na uwadze, że nie musisz ich wykonywać samodzielnie. Właściwe przygotowanie terenu zostaw specjalistom. Nasza firma profesjonalnie przygotuje twój grunt do dalszych prac.
CONTINUE

Przygotowanie placu budowy - jakie roboty ziemne - foto

Przygotowanie placu budowy – jakie roboty ziemne

Zanim wbijemy pierwszą łopatę, powinniśmy uzyskać pozwolenie na budowę. Jeśli spełniliśmy formalności, możemy przystąpić do przygotowywania terenu pod inwestycję. Pamiętaj, żeby zabezpieczyć plac budowy. Zastanów się, gdzie będziesz rozładowywał i przechowywał wszystkie materiały. Sprawdź, jakie roboty ziemne wykonuje się pod przyszłą budowę, aby wszystko poszło zgodnie z planem!
CONTINUE

Jak zorganizować transport wywrotką - foto

Jak zorganizować transport wywrotką?

Niezależnie od tego, czy chcesz przewieźć piasek, gruz, czy żwir, zorganizuj transport wywrotką. W ten sposób możesz przewieźć różne materiały w dużej ilości, jednocześnie nie musisz wynajmować dodatkowych pojazdów. Decydując się na takie rozwiązanie, nie narażasz też bagażnika auta na zniszczenie. Podpowiadamy, jak zorganizować transport kruszywa!
CONTINUE

Jakie są rodzaje wykopów ziemnych i w jakim celu się je wykonuje - foto

Jakie są rodzaje wykopów ziemnych i w jakim celu się je wykonuje?

Zanim przystąpimy do wykopów ziemnych, należy wykonać specyfikację techniczną i przygotować teren pod budowę. Pamiętajmy też o tym, żeby wyznaczyć drogi dojazdowe dla maszyn i samochodów dostawczych. Sprawdź, jakie wyróżniamy rodzaje robót ziemnych i w jakich sytuacjach znajdują zastosowanie!
CONTINUE

Koparka kołowa - gdzie znajdzie zastosowanie - foto

Koparka kołowa – gdzie znajdzie zastosowanie?

Nie ma wątpliwości, iż koparki są najczęściej wykorzystywanymi maszynami w branży budowlanej, drogowej czy rolnej. Ich zastosowanie jest niezwykle szerokie, stąd też tak dużą cieszą się popularnością. Jeśli w grę wchodzi wynajem koparki, tutaj każdy z klientów ma wybór odpowiedniego jej rodzaju, w zależności od tego, do jakich prac ma być ona wykorzystana. Jedną z dostępnych na rynku opcji są koparki kołowe i na nie stawia szeroki odsetek osób zainteresowanych wynajmem tego typu maszyn. Gdzie więc sprawdzą się one w swojej pracy? Na co zwrócić szczególną uwagę decydując się na konkretny model? I co istotne, gdzie taką koparkę wynająć, aby spełniła ona swoje zadania? CONTINUE