Rozbiórki i wyburzenia Kraków

Prace wyburzeniowe i rozbiórkowe realizowane przez firmę Stakopbud dokonywane są na terenie województw małopolskiego, świętokrzyskiego i śląskiego. Do rozbiórek wykorzystywany jest ciężki i lekki sprzęt, wyburzamy zarówno małe obiekty jak i ogromne budowle. Wielkość obiektu, czy jej konstrukcja tak naprawdę  nie stanowi problemu dla firmy Stakopbud. Zatrudniamy osoby przeszkolone w rozbiórkach i wyburzaniu, posiadające odpowiednie kwalifikacje, które wykonają swoje zadania bardzo dobrze, terminowo, a dodatkowo uprzątną teren. Firma wyburza rozmaite obiekty handlowe, fabryki, magazyny. Zajmuje się kruszeniem ścian betonowych, żelbetonowych, cięciem konstrukcji metalowych, demontażem pomieszczeń biurowych. Nie jest to jednak koniec oferty. Firma Stakopbud posiada sprzęt pozwalający na likwidację szkód po klęskach żywiołowych oraz usuwanie szkodliwych materiałów. Szczegółowa i kompleksowa oferta dostępna po skontaktowaniu się z pracownikiem firmy.

Prace rozbiórkowe w Krakowie

Zachęcamy do skorzystania z naszej kompleksowej oferty wyburzeń i rozbiórek. Prac rozbiórkowych dokonujemy na terenie województwa małopolskiego. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie wykonywać wyburzenia i rozbiórki metodą tradycyjną przy wykorzystaniu ciężkiego, jak i drobnego sprzętu budowlanego. Realizujemy rozbiórki i wyburzenia zarówno małych domków jednorodzinnych, jak i bardziej obszernych obiektów budowlanych, niezależnie od skali skomplikowania projektów.

Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych usług rozbiórkowych. Dzięki zatrudnianiu wyłącznie wyszkolonych specjalistów, nasze realizacje odbywają się w całkowitej zgodzie ze wszelkimi normami bezpieczeństwa. Doświadczenie naszych pracowników determinuje pełną niezawodność oraz dynamiczne tempo prac.

Wśród naszych prac rozbiórkowych i wyburzeń oferujemy między innymi:

  • wyburzanie budynków, hal, fabryk, magazynów,
  • cięcie konstrukcji, urządzeń i instalacji metalowych,
  • kruszenie betonu i żelbetonu,
  • demontaż pomieszczeń biurowych,
  • wywóz gruzu i śmieci,
  • likwidacja szkód po wszelkich klęskach żywiołowych,
  • sprzedaż kruszywa betonowego,
  • usuwanie szkodliwych dla środowiska materiałów,
  • i wiele, wiele więcej.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami. Oferujemy fachowe doradztwo oraz darmową, niezobowiązującą wycenę naszych usług.

Szukasz firmy z Krakowa do wyburzeń lub rozbiórek? Zapraszamy do kontaktu!